Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Dillon XL650 - kal. 9mm Para -800szt./godz.

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Opis produktu Dillon XL650 - kal. 9mm Para -800szt./godz.

Komplet jednej z najwydajniejszych pras progresywnych do składania amunicji firmy Dillon Precision. Komplet o dużej wydajności zawierający elektryczny podajnik łusek.


Wysokiej jakości komplet z prasą progresyjną i elektrycznym podajnikiem łusek jest dodatkowo wyposażony we wszystko, czego potrzebujecie do składania jednego kalibru. Ten komplet umożliwia uzyskanie rzeczywiście wysokiej wydajności przy składaniu amunicji z zachowaniem dużej precyzji wykonania każdego naboju. Do rozpoczęcia elaboracji są potrzebne jeszcze tylko podstawowe materiały. Spłonki, proch strzelniczy, łuski i pociski. Fotografie produktu mają charakter informacyjny i nie oddają w szczegółach dokładnej konfiguracji produktu, który zostanie dostarczony.


Ten komplet prasy do składania amunicji, nadaje się szczególnie dla aktywnych strzelców, klubów strzeleckich oraz dla tych, którzy cenią sobie swój własny czas. Również dla tych, którzy lubią posiadać rzeczy o wysokiej jakości, które nadają się do długiego użytkowania.
Przy tej prasie ocenicie wysoką jakość produktów firmy Dillon.

 

Komplet zawiera:
• Prasę Dillon XL 650
• Elektryczny podajnik łusek
• Matryce DILLON 9mm Para
• Pełne wyposażenie prasy, które jest potrzebne do składania amunicji o tym kalibrze

W komplecie brak podstawy pod prase.

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: