Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Pociski Prvi Partizan

 Fabryka amunicji Prvi Partizan położona jest w południowo-zachodniej części Serbii, w gminie Uzice, w odległości 200 km od Belgradu. Prvi Partizan produkuje amunicję od 86 lat, tj. od 1928 roku. Prvi Partizan dostarcza amunicję do wojska i policji, a także produkuje amunicję myśliwską i sportową, który jest sprzedawana na całym świecie.Fabryka posiada trzy zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 1000 pracowników i zajmuje ważną rolę w gospodarce regionu.
Prvi Partizan to nowoczesna firma, jedena z największych tego typu na świecie. Firma produkuje ponad 400 rodzajów amunicji  karabinowej , pistoletowej, rewolwerowej.

Głównym czynnikiem sukcesu firmy PPU jest jakość produktów.Doskonała jakość produktów odbywa się poprzez konsekwentne stosowanie Systemu Zarządzania Jakością na wszystkich jego etapach, żądań klientów, dostarczanie surowców, produkcji, kontroli i utrzymania jakości produkcji do ostatecznej wysyłki i ocena poziomu satysfakcji klientów. PPU System Zarządzania Jakością zgodnie z normami i zasadami ISO 9001: 2008, co jest potwierdzone przez niemiecki instytucję certyfikującą DQS.

PPU oferuje szeroką gamę łuskek i pocisków do elaboracji ręcznej. Elementy te są wykonane z wysokiej jakości surowców, testowane w nowoczesnym laboratorium próbnym, z kontrolą podczas procesu produkcyjnego. W przypadku łusek z PPU można je używać ponownie kilka razy, bez utraty  jakości, dlatego są one bardzo cenione i pożądane na rynku światowym.