Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Prasa Lock N Load Classic Hornady

790.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu Prasa Lock N Load Classic Hornady

Cztery zalety prasy "Lock-N-Load Classic", które uskutecznią twoją elaborację:

  1. Szybkość: Technologia Lock-N-Load pozwala na zmianę matryc do nowego kalibru i na rozpoczęcie nowego ładowania w kilka sekund. Automatyczne zaspłonkowanie jest bezobsługowe* i bezproblemowe. Ustawiona pod kątem rama daje Tobie łatwy dostęp do twoich naboi.
  2. Powtarzalność: tuleje Lock-N-Load Bushings pozwalają na ustawienie twoich matryc i zablokowanie ustawienia w tym samym miejscu dla w pełni powtarzalnych elaboracji.
  3. Precyzja: Wytworzone w precyzyjnej technologii CNC matryce i taran prasy są niemal perfekcyjnie współosiowe, dzięki temu łuski są ustawione prawidłowo względem matryc za każdym razem. Ta precyzja przekłada się na większą celność strzałów. Wytrzymała, sztywna rama zapewnia stabilność wymaganą przy precyzyjnej elaboracji.
  4. Wszechstronność: pojedyncza prasa Lock-N-Load może z łatwością obsługiwać wiele kalibrów. Nie ma potrzeby kupowania oddzielnych pras dla każdego kalibru, aby matryce były ustawione na swoich miejscach. Twoje matryce zachowają ustawione przez ciebie położenia dzięki tulejom Lock-N-Load Die Bushings.

Aby rozpocząć pracę z tą prasą, należy dokupić odpowiednie podstawki łusek (shellholder) oraz matryce (dies).
W zestawie: 3szt Die Bushings, pudełeczko (np. na spłonki lub pociski) mocowane do prasy, końcówka do osadzania spłonek (małych i dużych)
Uwaga: na zdjęciu zaprezentowane są opcjonalne akcesoria!
*Automatyczny podajnik spłonek możliwy jako opcja.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: