Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Wiatrówka Perfecta RS26 4,5 mm diabolo

239.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu Wiatrówka Perfecta RS26 4,5 mm diabolo

Perfecta RS26 4,5 mm to lekki karabinek sprężynowo- tłokowy, z ergonomiczną polimerową osadą oraz symetryczną kolbą Ambi.

Osada karabinka została wykonana z lekkiego i wytrzymałego polimeru, który w odróżnieniu od drewna jest niewrażliwy na warunki atmosferyczne, a jego konserwacja ogranicza się jedynie do utrzymania w ogólnej czystości.

Ergonomiczny profil osady oraz teksturowanie naniesione na przednią część łoża i chwyt pistoletowy powodują, że karabinek jest bardzo składny i wygodny w operowaniu. Symetryczna kolba Ambi z wysoką baką policzkową pozwala na komfortowe strzelanie osobom prawo i leworęcznym. Gumowa stopka z tyłu kolby absorbuje energię odrzutu oraz pozwala stabilnie oprzeć karabinek o ramię.

Naciągnięcie sprężyny i kompresja powietrza odbywa poprzez klasyczne „łamanie lufy”, metodę powszechnie uznawane za najwygodniejszą i najprostszą w obsłudze. Prędkość wylotowa ok. 175 m/s umożliwia celnie strzelanie na krótkim i średnim dystansie. Polimerowy kołnierz na zakończeniu lufy (atrapy kompensatora) chroni jej wylot przed uszkodzeniem oraz pełni rolę amortyzatora, ułatwiającego „złamania lufy”. Gwintowana lufa o długości 470 mm zapewnia wysoką celność i powtarzalność strzałów.

Do strzelania zalecamy stosowanie dobrej jakości śrutu diabolo półokrągłego lub płaskiego. Karabinek nie posiada mechanicznych przyrządów celowniczych, konieczne jest zastosowanie celownika optycznego z montażem na szynę 11 mm.

Perfecta RS26 to lekki bardzo składny i celny karabinek, stanowiący trafny wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.

Dane podstawowe
Energia kinetyczna naboju [J]
17
Ilość szyn montażowych
1
Kaliber [mm]
4,5
Klasa celności
rekreacyjna
Magazynek
brak
Możliwość zamontowania
celownik optyczny
Odrzut
mały (do 10 J)
Prędkość początkowa [m/s]
175
Typ naciągu
klasyczny - łamany
Typ śrutu
diabolo
Typ szyny
11 mm (dovetail)
Wykończenie kolby/osady
polimer
Wymagane zezwolenie?
nie

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: