Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Wiatrówka Industry Brand QB 12 4.5 mm eK<17J

199.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu Wiatrówka Industry Brand QB 12 4.5 mm eK<17J

Industry Brand QB 12 4,5 mm to lekki karabinek pneumatyczny z klasycznie łamaną lufą, przeznaczony do nauki oraz strzelania rekreacyjnego dla szerokiej grupy strzelców.

Osadę karabinka wykonano z wytrzymałego i lekkiego jednocześnie polimeru, który w odróżnieniu od drewna jest niewrażliwy na warunki atmosferyczne, a jego konserwacja ogranicza się do utrzymania w ogólnej czystości.

Łoże karabinka ma smuką linię z wyraźnie zarysowanym chwytem pistoletowym. Symetryczna kolba Ambi pozwala na komfortowe złożenie do strzału osobom prawo i leworęcznym. Gumowa stopka kolby absorbuje energię odrzutu oraz pozwala na stabilnie oparcie karabinka o ramię.

Naciągnięcie sprężyny i kompresja powietrza odbywa poprzez klasyczne „łamanie lufy”, metodę powszechnie uznawane za najwygodniejszą i najprostszą w obsłudze. Ogromną zaletą wiatrówki jest system wspomagania naciągania sprężyny, co znacząco zwiększa komfort i wydajnośćstrzelania.

Za celność i powtarzalność karabinka odpowiadzialne są długa gwintowana lufa, miękki i przewidywalny mechanizm spustowy oraz śrut diabolo 4,5 mm. Wystrzelony śrut osiąga prędkość wylotową do 220 m/s, dlatego wiatrówka 
Industry Brand QB 12 sprawdzi się także na dłuższym dystansie. Najlepsze wyniki zapewnia stosowanie śrutu diabolo półokrągłego lub płaskiego.

Karabinek wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci tunelowej muszki oraz regulowanej szczerbiny. Szyna 11 mm pozwala również na mocoowanie celownika optycznego.

Industry Brand QB 12 to bardzo składny i celny karabinek, stanowiący trafny wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.

Dane techniczne
Dane podstawowe
Ilość szyn montażowych
1
Kaliber [mm]
4,5
Klasa celności
rekreacyjna
Możliwość zamontowania
celownik optyczny
Odrzut
duży (od 11 J)
Prędkość początkowa [m/s]
220
Typ naciągu
klasyczny - łamany
Typ śrutu
diabolo
Typ szyny
11 mm (dovetail)
Wykończenie kolby/osady
polimer
Wymagane zezwolenie?
nie

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: