Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Pocisk monolityczny pod tłumiki hunt kal..30/7,62 170 grs/11g/

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Opis produktu Pocisk monolityczny pod tłumiki hunt kal..30/7,62 170 grs/11g/

 pocisk myśliwski, Sonic Ballistic - Hunt, to pocisk z pustym punktem, wyposażony w „klin”. Z przodu pocisku znajdują się trzy frezowane skrzydła. Po uderzeniu klin zostaje wepchnięty w pustą końcówkę i rozdrobniony pocisk na cztery części. Trzy frezowane skrzydła wyłamują się z tyłu, kontynuując pod kątem 20 - 40 stopni względem kierunku strzału, do gry. Reszta pocisku jest cała z wysokim bezpieczeństwem penetracji. To znacznie zwiększa siłę zatrzymania .
http://nielsengunparts.com/wp-content/uploads/2018/08/Regnestykke-side.png

Sonic Ballistic - Hunt jest produkowany w taki sam sposób jak Semihunt, z jednym dodatkowym krokiem. W pocisku Hunt w końcówce umieszczana jest wkładka lub klin. Ten klin zapewnia znacznie lepszą fragmentację, szczególnie przy niższych prędkościach, dzięki czemu pocisk Hunt jest skuteczny na znacznie większych odległościach niż, powiedzmy, pocisk Semihunt.
Hunt ma te same zalety, co zwykły ostry pocisk w połączeniu z rozszerzającym się frontem. Po uderzeniu w grę przód pocisku otwiera się, a pocisk rozpada się na cztery części. Trzy strony pocisku odrywają się i kontynuują pod kątem 20 - 40 stopni, Pozostały tył pocisku, pomimo ograniczonej masy szczątkowej, ma wyjątkową zdolność zabezpieczenia penetracji.
Ponieważ Hunt jest włożony za pomocą okrągłej końcówki, ten pocisk nie doświadcza nieprawidłowego działania magazynka, co może być ryzykowane w przypadku pocisków z wydrążonym nosem, takich jak Semihunt.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Pocisk monolityczny pod tłumiki hunt kal..30/7,62 170 grs/11g/ kupiły także